Kristina

Kristina 1
Kristina 2
Kristina 3

Vítám Vás na svých stránkách věnovaných portrétní, rodinné a svatební fotografii!

Jmenuji se Kristina Thaler, jsem fotografka a majitelka fotoateliéru v Praze 4 – v Libuši, který se nachází pár kroků pěšky od autobusových zastávek Jirčanská a Sídliště Libuš. Dáváte-li přednost vlastní dopravě, můžete parkovat zdarma přímo v ulici.

Pracuji v profesionálně vybaveném a přitom pohodovém fotoateliéru s velkou nabídkou různorodého pozadí, barevných stěn a rekvizit. Dělám maximum pro to, aby mé fotografie byly přirozené a malé děti měli prostor pro svoji bezprostřednost. Z toho důvodu nedoplňuji své kompozice množstvím doplňků a zároveň se snažím vyhnout hodinovým úpravám fotek v počítači. Při práci používám reflektory, softboxy, ale nejvíce využívám denní světlo.

Jsem velmi trpělivá a práce s lidmi mě velice baví. Snažím se o to, aby se každý člověk na fotografii sám sobě líbil, aby snímek co nejvíce vystihoval jeho povahu, momentální pocit či životní období.

Mimo to nabízím venkovní focení na zahradě, která je přímo u ateliéru nebo v Modřanské rokli, která je vzdálená pouhých 300 m.

Ráda fotím ale i ve vzdálenějších místech, jako například u rybníka v Kunraticích, v loukách v Šeberově, v Průhonickém parku či v centru Prahy. Portrétové focení provádím nejen v ateliéru, ale i v kavárnách, restauracích či hezkých a neobvyklých interiérech.

Venku fotím nejraději brzy ráno nebo ke sklonku dne, kdy je světlo opravdu magické a já s ním můžu doslova kouzlit.

Nabízím volný výběr stylu – novorozence, miminka, těhotenské a rodinné fotografie, portréty, decentní umělecké akty, boudoir, glamour a svatby. Protože jsem otevřená novým věcem, pustila jsem se úspěšně do focení pod vodou, které probíhá v bazénu v Praze – v Kunraticích, ale může se uskutečnit i v jakémkoliv veřejném nebo domácím bazénu, na koupališti či v moři…

V případě požadavku zákazníka je možné zajistit i proměnu vizáže, make-upu a účesu.

Focení může probíhat kdykoliv v týdnu, popřípadě i v sobotu. Vždy se snažím udělat maximum, abych nalezla vhodný termín pro Vás.

Rozhodnete-li se se mnou spolupracovat, budu otevřená všem Vaším nápadům, návrhům či myšlenkám a největší odměnou pro mě bude Vaše spokojenost.

Požadavky na termín focení můžete zasílat na email: info@kristinathaler.com nebo přes formulář, který naleznete na mých webových stránkách pod rubrikou Kontakty.

Těším se na focení s Vámi

Kristina