Rodinné focení Praha

Fotografování dětí a rodin v ateliéru v Praze. Rodinné focení v Praze a okolí. Focení rodin venku v Praze a okolí. Venkovní focení rodin a děti v Praze a okolí.

Foto vašich děti je nejkrásnější dárek pro celou rodinu. Ať už máte doma roční batole nebo 12-ti letého školáka, vždy se najde spoustu důvodů a příležitostí, proč nechat vaše děti vyfotit.

Uchovejte si vzácné vzpomínky v ateliéru a užijte si společný volný čas. K dispozici vám budou nejrůznější rekvizity, ale přinést si můžete i oblíbenou hračku nebo po domluvě přivést domácího mazlíčka.

Ráda s vámi půjdu fotit i ven a vytvoříme spolu přirozené snímky v přirozeném prostředí. Focení venku děti berou jako hru, při níž může vzniknout opravdu spoustu okouzlujících záběrů.

  • Přineste si více druhů oblečení a společně z nich vybereme kombinace, v nichž budete vypadat a cítit se nejlépe.
  • K dispozici Vám budou nejrůznější rekvizity, ale přinést si můžete oblíbené hračky nebo něco co charakterizuje vaši rodinu.

Ateliérové focení probíhá v krásném a světlém ateliéru, kde se fotí na denní a trvalé světlo, případně lze použit i studiová záblesková světla. Fotoateliér rozdělen na dvě samostatné části:

  • Jedná část je vybavena pro focení novorozenců a miminek.
  • Druhá část vhodná pro focení rodin s dětmi, těhulek, portrétů, boudoir či párového focení.

Venku nejvíce fotím na Praze 4 a okolí (Modřanská rokle, Průhonice, Kunratický les, atd, kde to dobře znám a vím, kdy kde je jaké světlo). Můžeme ale domluvit focení i na jiném místě nebo si udělat výlet mimo Prahu. Pokud máme domluvené focení venku a počasí zrovna nepřeje, není problém domluvit jiný termín, nebo přesunout focení do ateliéru.

Pro další informace se můžete obrátit na telefonní číslo 777 177 228 nebo e-mail info@kristinathaler.com.
Užijte si společný čas v rodinném kruhu!