Portrétní fotografie v Praze

Ateliérové a venkovní portrétní focení v Praze a okolí.

Fotografie, které ukazují tvoji zářivou, nejkrásnější stránku a jedinečnost.

Profesionální business focení portrétů a zaměstnanců Středočeský kraj.

Ateliérové focení probíhá v krásném a světlém ateliéru, kde se fotí na denní a trvalé světlo, případně lze použit i studiová záblesková světla. Fotoateliér rozdělen na dvě samostatné části:

  • Jedná část je vybavena pro focení novorozenců a miminek.
  • Druhá část vhodná pro focení portrétů, rodin s dětmi, těhulek, boudoir či párového focení.

Během focení se lze převlékat a využívat dostupných rekvizit pro co největší pestrost a různorodost snímků.  Aby byl výsledek opravdu dokonalý, můžete si objednat i služby vizážistky.

Venku nejvíce fotím na Praze 4 a okolí (Modřanská rokle, Průhonice, Kunratický les, atd, kde to dobře znám a vím, kdy kde je jaké světlo). Můžeme ale domluvit focení i na jiném místě nebo si udělat výlet mimo Prahu. Pokud máme domluvené focení venku a počasí zrovna nepřeje, není problém domluvit jiný termín, nebo přesunout focení do ateliéru.

Pro další informace se můžete obrátit na telefonní číslo 777 177 228 nebo e-mail info@kristinathaler.com.

Nechte si vytvořit portrét, na kterém se sami sobě budete líbit!

Portrétní fotografie v Praze 1

Vaše osobnost a profesionalita jsou jádrem dobrého business portrétu. Důraz je kladen na osobu, a odráží se prostřednictvím oblečení, postoje a vystupování určitá serióznost, filozofie a také vaše hodnoty. Business portréty se mohou v mnoha ohledech lišit. Nejen odvětví, společnost a firemní filozofie ovlivňují vzhled business portrétu, ale také účel použití, kde budou fotografie vidět, hodnoty, které mají být komunikovány, a focená osoba. Fotografie do životopisu, portréty zaměstnanců, individuální portréty vedoucích pracovníků – všechny tyto obrázky jsou považovány za business portréty a přesto jsou tak rozdílné.

Focení business portrétů může probíhat ve vašem profesionálním prostředí nebo i před neutrálním pozadím. Obojí má své výhody a může být využíváno různě.

Pro společnosti je důležité dodržovat určitý, pro odvětví typický dress code. Podnikatel ale se nemusí držet předepsaných pravidel, ale měl by si pečlivě promyslet, jak se chce prezentovat. Obzvláště pak, pokud webová prezentace hraje důležitou roli. Jak se ukážete, tak jste vnímáni.